THY üst üste ikinci kez “Apex World Class” ödülünün sahibi oldu

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, APEX Resmi Havayolu Değerlendirmelerinde dünya çapında yaklaşık 600 havayolunda 1 milyon uçuş, yolcular tarafından derecelendirilerek sonuçların belirlendiği aktarıldı. APEX’in sıhhat güvenliği (safety – well being), sürdürülebilirlik (sustainability) ve konuk tecrübesi (service – guest experience) kriterlerini baz alarak gerçekleştirdiği bağımsız kontroller sonucunda THY markasına üst üste ikinci kere APEX World Class ödülünün sahibi olduğu bildirildi.

BOLAT: 2. SEFER APEX WORLD CLASS MÜKAFATINI ALMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Açıklamada, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Lideri Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın görüşlerine yer verildi. Bolat, “APEX Resmi Havayolu Değerlendirmelerinde bu yıl 2. kere Apex World Class mükafatını almanın gururunu yaşıyoruz. Dünya çapında yalnız 8 havayolunun bu manalı mükafata layık görülmesi, başarımızın ehemmiyetini ortaya koyuyor. Birebir vakitte bu yıl altıncı kere 5 Yıldızlı global havayolu seçilmekten de memnunluk duyuyoruz. Emniyet, sürdürülebilirlik çerçevesinde konuklarımızın beklenti ve memnuniyeti istikametinde hizmetlerimizi şekillendirip, zenginleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

ÖDÜLLER ABD’DE SAHİPLERİYLE BULUŞTU

Öte yandan bu yıl ikincisi düzenlenen ve dünyada az sayıda havayoluna verilen APEX World Class 2023 ödüllerinde bu sene yalnızca 8 havayolunun mükafata layık görüldüğü, ayrıyeten dünyanın en çok noktasına uçan, THY’nin yolcu değerlendirmeleriyle bu yıl altıncı kere ‘Beş Yıldızlı Global Havayolu’ seçildiği kaydedildi.

APEX tarafından sunulan mükafatlar, 26 Ekim’de ABD Kaliforniya’da gerçekleşen merasimde ‘APEX/IFSA EXPO’da sahipleriyle buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir