Şenol Güneş, Jorge Jesus’un gündeme oturan sözlerine cevap verdi: Doğru bulmuyorum

Süper Lig’in 26. haftasında Beşiktaş, alanında İstanbulspor’u 3-1 mağlup etti. Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Şenol Güneş, Jorge Jesus’un çok tartışılan kelamlarına karşılık verdi.

“SAYGISIZLIK YAPILMASINI GERÇEK BULMUYORUM”

Jorge Jesus’un “Maçlar alanda değil, masada kazanılıyor.” kelamlarına ait konuşan Şenol Güneş, “Bu tip yorumları gerçek bulmuyorum. Beşiktaş’ın haksızlığı uğramasını hakikat bulmuyorum. Saygısızlık yapılmasını gerçek bulmuyorum. Beklentimiz yok. İşimize odaklanacağız. Bize de sormasınlar. Evvelce sorsunlar diyordum, artık sormasınlar.” sözlerini kullandı.

“RAKİBİN KONTRASINA MÜSAADE VERMEDİK”

Maçı da kıymetlendiren Güneş, “Kazanmamız gereken bir maçtı. Rakibin de gücünü biliyorduk, kendi itimadı vardı. Pozisyon ve isim olarak geride düşünülse de rahatlıkla kontra atağa çıkan bir kadro. Birinci yarı oyuna hakimdik. Rakibin kontrasına müsaade vermedik. Topu kullanırken yavaş kullandık, öne dikine kullanamadık. Ortalarımızı da buluşturamadık. 40’a yakın ortamız var. Birinci yarıda şut atamadık. İkinci yarıda attığımız şutlar gol oldu.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir